Chorwacja Albania Kursy, Typy Na Mecz Pound 2024 19 Summer 24

Chorwacja Albania Kursy, Typy Na Mecz Pound 2024 19 Summer 24″

Jak Ograć Bukmachera? Matematyczne Sposoby Grunzochse Grać U Buka

Zawieranie zakładów sportowych online nie należy do zadań trudnych. Oczywiście, co innego złożyć po prostu zakład bukmacherski, a co innego zagrać taki coupon, który gwarantuje wygraną. Jednak z technicznego punktu widzenia nowy klient bukmachera musi wcze?niej założyć swoje konto na portalu bukmacherskim.

 • Wszelkie znaki towarowe, loga i obrazy stron trzecich są własnością ich właścicieli.
 • Jedną z głównych zalet obstawiania meczów piłki nożnej jest szeroka oferta zakładów bukmacherskich dostępna” “u legalnych bukmacherów.
 • Wybrane saldo jest podświetlone, tak więc będziecie widzieć, yak na dłoni, z.
 • Nie oznacza in order to, że każdy profesjonalny typer nigdy się nie myli, action bywa nieprzewidywalny all of us nie zawsze możliwa jest wygrana.
 • Istnieją różne typy zakładów, które dotyczą różnych aspektów meczu, ale ostatecznie liczy się dokładność przewidywań.

Przepisy ustawy hazardowej regulują to be able to, kto może legalnie zawierać zakłady no ano de terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Jeśli rozwiniesz 10 numer, zobaczysz wszystkie dostępne rynki mhh to wydarzenie. Jeżeli chcesz usunąć jakikolwiek zakład z kuponu, po prostu kliknij na przycisk ‘X’, który jest t prawym górnym rogu. Wypłacisz możesz saldo “depozyt”, saldo “bonus” podlega warunkom obrotu.

Gdzie Obstawiać

Czasami dzień będzie wspaniały, taki w którym wszystko czego dotkniesz zamieni się w złoto. Ta strategia jest skuteczna tylko wówczas, gdy bezbramkowy remis utrzymuje się wystarczająco długo. Y poczekać do minuty, aby kurs em powyżej 1, a several był wystarczająco atrakcyjny.

Obecne przepisy zabraniają operatorom przerzucania tych kosztów mhh swoich klientów. Na tle pozostałych systemów stawkowania system modulowany jest wyj?tkowo prosty. Jest mocno ogólny, dowolny i actually nie narzuca grającemu wielu ograniczeń, jeśli chodzi o zakład. Typer musi jednak doskonale szacować prawdopodobieństwo w zakładach bukmacherskich, by w? W przypadku Fibonacciego” “operuje się na modelu kojarzonym zapewne poprzez większość z czasów… szkolnych.

Stay In Touch

Jeśli jednak chcesz zostać profesjonalistą, zaczniesz to opanowywać, jeśli będziesz się dalej uczyć. Stąd bierze się zarówno ryzyko, jak i ekscytacja, dlatego zawsze powinieneś ryzykować tylko te pieniądze, na utratę których możesz sobie pozwolić. Niektóre z . nich mogą oferować karty do zakładów/karty Parlay, w których możesz wybrać kilka gier i wygrać większą wypłatę niż w przypadku postawienia zakładu na pojedynczy mecz mostbet.

W tym poradniku eksperta omówimy przydatne wskazówki, które pomogą Ci wygrać zakłady sportowe. Tak samo grunzochse nie istnieje coś takiego jak bukmacherski pewniak, ngakl samo nie ma czegoś takiego jak zakłady, na których zawsze wygrywasz. Szukając gotowych rozwiązań tylko utrudnisz sobie życie i nie uczynisz kroku w kierunku poprawienia skuteczności. Przedstawię Ci poniżej kilka przykładów systemów obstawiania zakładów bukmacherskich. Typerzy” “praktykowali je już z . większym lub mniejszym powodzeniem.

“zakłady Sportowe Grunzochse Grać Żeby Wygrać? Sposoby Na Zys

Upewnij” “się, że jesteś mhh bieżąco i dostosowujesz się do różnych zmian w sporcie, lidze i ogólnie t zakładach sportowych. Nie pomijaj żadnych ważnych czynników i zawsze wykonuj pracę t 100% dobrze. Zakłady sportowe już dziś znajdziesz you kilkunastu legalnych operatorów. Podczas obstawiania zakładów sportowych warto również korzystać z informacji statystycznych i śledzić aktualne wyniki oraz formę drużyn i zawodników. To niemożliwe, the grając watts five sposób em pewno wyzerujecie swój depozyt.

To efekt działania ustawy hazardowej no ano de mocy której są koncesjonowane kolejne podmioty spełniające wszystkie kwalifikacje. Zakłady sportowe across the internet oferowane są poprzez bukmacherów, którzy udostępniają do typowania stronę internetową i mobilną aplikację. Rolą systemu jest właśnie in order to, żeby gracz to dłuższej perspektywie” “odnosił wygrane w zakładach sportowych. Bukmacher posiada bowiem licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych” “mhh terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pomimo posiadania sekcji kasyna i pokera, Everygame jest przede wszystkim bukmacherem i oferuje wiele t tej części swojej platformy mostbet app.

Jak Analizować I Typować Zakłady Sportowe?

W dzisiejszych czasach aplikacje mobilne są nieocenionym narzędziem dla typerów. Pozwalają one na typowanie zakładów w dowolnym miejscu i czasie, a także śledzenie wyników oraz aktualizacje kursów bukmacherskich. Dlatego warto skorzystać z . dostępnych aplikacji mobilnych, aby ułatwić sobie proces typowania. Warto pamiętać, że obstawianie zakładów bukmacherskich wiąże się z losowością i nie ma pewnych wygranych. Proces typowania wymaga cierpliwości, analizy i logicznego podejścia.

 • Z tego też względu bukmacherzy posiadają szeroką ofertę zakładów związanych z piłką nożną.
 • Zakłady bukmacherskie 20Bet cieszą się sporym uznaniem tysięcy użytkowników w Europie, którzy znajdują su mnóstwo” “rynków i wysokie zajecia unces.
 • Zalecamy więc tutaj daleko idącą ostrożność, ponieważ watts 10 sposób nasz bank roll może bardzo szybko wyparować.
 • Systemy bukmacherskie są pewnego rodzaju inwestycją, bo zyski z ich stosowania można często zobaczyć dopiero za jakiś czas.
 • Ciwego bukmachera jest kwestią indywidualną i może być zależne u stylu obstawiania danego gracza.
 • Wartościowy zakład, który ma wspomniane powyżej” “powiązanie unces systemem Kelly’ego.

Jest to wyłącznie pomocna dla nas strategia, która sprawia, iż nie będziemy szybko przegrywać własnych środków. Żebyśmy mogli zarabiać, musimy także dobierać w odpowiedni sposób stawki. Oczywiście keineswegs brakuje zakładów dotyczących rozgrywek najlepszej Ligii – NBA. Licencją również publikuje informacje t jakim zakresie posiada licencję.

Sposoby Mhh Ogrywanie Bukmachera

Nie żeby było t tym coś trudnego i actually do tego jak grać w STS niezb? Masz więc przed sobą szybki poradnik, jak robić zakłady w STS, który – mamy nadzieję – pomoże Ci poruszać się swobodnie po serwisie. Zarabianie na zakładach będzie możliwe pod warunkiem, jeśli gracz będzie utrzymywał yield na dodatnim poziomie.

 • Bukmacherem gracz musi stać się ekspertem od danej konkurencji, bądź ligi.
 • Tym samym umożliwiają natychmiastową reakcję na zmianę kursów czy nieprzewidziane okoliczności okołomeczowe.
 • W tym poradniku eksperta omówimy przydatne wskazówki, które pomogą Ci wygrać zakłady sportowe.
 • Żebyśmy nie stracili własnego kapitału w szybkim tempie, musimy zasięgnąć wiedzy na temat prawidłowego dysponowania nim.
 • Trzeba jednak pamiętać, że obstawianie zakładów sportowych wiąże się zarówno unces potencjalnymi wygranymi, grunzochse i stratami.

Warto zadbać o metodyczne podejście, uwzględnić analizy meczów, formę zawodników lub średnią zdobytych bramek mostbet app. Teraz szukamy kursu dla tego wydarzenia, który wydaje nam się korzystny. Obstawiamy łącznie 100 PLN, typically the particular zwrot z wygranego zakładu wynosi a hundred in addition to fifty PLN. W takim wypadku stawiamy mhh wszystkie selekcje z kombinowanymi kursami zero. Zalecamy więc tutaj daleko idącą ostrożność, ponieważ w 10 sposób nasz bank roll może bardzo szybko wyparować.

Najlepszych Porad Dla Początkujących Graczy Zakładów Sportowyc

Po kliknięciu m niego znajdziesz wszystkie dostępne zakłady, wraz z przypisanymi execute nich kursami bukmacherskimi. Dotychczas przedstawione systemy bukmacherskie tyczą się obstawiania prematch, czyli przed” “rozpoczęciem spotkań, pojedynków bądź wyścigów. Do wygrywania w zakładach potrzeba determinacji, rozsądku, analizy, wiedzy i zarządzania budżetem. Jest wiele czynników, które determinują sukces w zakładach sportowych. Oczywiście obstawianie u bukmachera mum to do siebie, że czasami nawet najlepsza analiza, wysokiej klasy wiedza itd. Boisko bywa na tyle zaskakujące, że zapowiedzi się nie und nimmer sprawdzają, a typy bukmacherskie okazują się nieskuteczne.

 • A po to wszystkiego nale?y dodać, że 10 buk oferuje klientom także ekstra promocje tymczasowe oraz bonusy okazjonalne, które jeszcze bardziej urozmaicają zajecia z na pewne typy.
 • Są just one popularne wśród typerów, którzy lubią analizować” “różne aspekty gry we mają pewność co do określonych wydarzeń.
 • Do tego wykorzystując u bukmachera Bonanza kod promocyjny możesz odebrać też freebet u wartości 10 PLN, którego nein ma w podstawowej ofercie bukmachera.
 • Najłatwiej zacząć typowanie z dyscyplin lub wydarzeń, które śledzi się mhh bieżąco i really ma się wiedzę na ich temat.
 • Nowi gracze znajdą tu szeroki wybór zakładów, atrakcyjne bonusy, the także możliwości sprawiające, że gra zacznie przynosić zyski.

Drugą część stanowi obstawiona kwota, która jest tak samo istotna w czasie grania u buka. Typerzy, którzy mają wiedzę jak wygrywać z bukmacherami, potrafią dobierać nie wy??cznie właściwe kursy, ale także odpowiednie stawki. Żebyśmy nie stracili własnego kapitału w szybkim tempie, musimy zasięgnąć wiedzy em temat prawidłowego dysponowania nim. Każdy z . zakładów jest swego rodzaju inwestycją, która się nam opłaci i wróci unces nawiązką, albo też uszczupli zasoby naszego konta. Kiedy w grę wchodzić będą środki finansowe, rośnie także i ryzyko, dlatego z każdej strony słyszymy, iż powinniśmy grać odpowiedzialnie i obstawiać z głową. To nie und nimmer są wyłącznie mające nas moralizować slogany, gdyż nieodpowiednie rozdysponowanie pieniędzmi, może prowadzić nawet do zbankrutowania.

Matematyka T Zakładach Bukmacherskich — Inne Systemy

Ponadto, typowanie piłki nożnej przynosi du?o emocji i really radości. Dla wielu osób typowanie meczów stanowi doskonałą rozrywkę i sposób na dodatkową dawkę adrenaliny. Możemy analizować mecze, śledzić statystyki drużyn i zawodników, typically the następnie dokonywać przemyślanych typów bukmacherskich.

 • Dodatkowo, tylko unces kodem promocyjnym, można odebrać darmowy zakład freebet na kwotę 35 PLN.
 • Obecnie najlepszy i najwyższy zakład bez ryzyka w ramach bonusu powitalnego oferuje bukmacher Fortuna Online zł.
 • Na tych stronach możesz obstawiać prawie każdy sport, jaki możesz sobie wyobrazić, oraz wydarzenia niezwiązane ze” “sportem, takie grunzochse wydarzenia polityczne albo rozrywkowe.
 • Tak naprawdę varianter, który chce zarabiać na zakładach nigdy nie gra va banque za całość swojego budżetu.

Lista ta aktualizowana jest mhh bieżąco, dzięki czemu nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Jednakże nie und nimmer jest ona jedyną, bo wielu graczy decyduje się także na zdecydowanie dynamiczniejsze granie em żywo. Na pewno nie chodzi um to, by raz na jakiś czas rzucać powiedzmy, połowę wypłaty na dany typ. W Globalnej sieci możesz znaleźć mnóstwo różnych systemów, light beer wiedz, że większość z nich jest zupełnie bezużytecznych. Niestety, młody bukmacher keineswegs und nimmer ustrzegł się też kilku mniejszych lub większych wpadek. Strona internetowa nie należy carry out najwygodniejszych w obsłudze, zaś aplikacja mobilna nie jest najbardziej intuicyjna.

Graj Z Głową

Wspomniane wcześniej, najmniej skomplikowane noszą miano europejskich. „Azjany” natomiast dają graczom dużo więcej opcji, choć niektórzy twierdzą, że jest to be able to zbędne skomplikowanie. Dają bowiem możliwość obstawiania handicapu połówkowego (np. plus 1, a new few gola), a new nawet ćwiartkowego (np. without 0, seventy-five gola). Gracze mogą także obstawiać sporty wirtualne i Bet Upon Games, czyli gry losowe.

 • Nie podejmujesz więc decyzji co execute rozdań, a jedynie obstawiasz rezultat kolejnego ruchu krupiera.
 • Jeśli trafisz 3 typy jest duża szansa, że będziesz miał jedno zwycięskie combo.
 • Są jednak typerzy, którzy zdecydowanie poważniej podchodzą do obstawiania zakładów sportowych.
 • Na tej stronie znajdziesz różne strategie zakładów sportowych i przydatne wskazówki, które pomogą Ci stać się lepszym graczem.
 • Skupienie się na pewnej kategorii sportowej pomaga nam skoncentrować się na analizie i wykorzystaniu naszej wiedzy specjalistycznej.
 • Jakiej części budżetu bukmacherskiego stawiacie zakłady sportowe.

Na początek trzeba oczywiście wyjaśnić, czym w ogóle jest program bukmacherski. W szczególności porozmawiamy o tym, czym są zakłady sportowe, jak działają, a nawet watts jaki sposób można obstawiać zakłady. Bardzo” “ważne jest, abyś spojrzał na zakłady sportowe z długoterminowej perspektywy. Na pewno mitnichten chodzi o to be able to, by raz em jakiś czas rzucać powiedzmy, połowę wypłaty na dany form.

““zakłady Sportowe Jak Grać Żeby Wygrać? Sposoby Na Zys

Trudno odpowiedzieć mhh to pytanie, bo jest to be able to kwestia stricte indywidualna. Systemy różnią się se względu em wysokość wygranej, ryzyko oraz graną stawkę. Ciwy, leży po stronie gracza, jego upodobać, celów oraz możliwości. Strategia ta jest odwrotna względem tego, czym jest method Martingale’a. Tam dwukrotnie zwiększa się stawkę, gdy następuje przegrany zakład.

 • Oferta bukmachera jest okazała, a poruszanie się po niej może stanowić problem dla początkujących graczy.
 • Wiadomo, że t systemach bukmacherskich zawsze chodzi o yak największą wygraną, alcohol metoda D’Alemberta gwarantuje również poczucie bezpieczeństwa.
 • O sposobów, aby zwiększyć swoje szanse mhh wygraną i maksymalizować zyski.
 • Analizowanie zakładów sportowych wymaga cierpliwości, wiedzy we umiejętności analitycznych.
 • Ważne jest również śledzenie aktualnych informacji sportowych, analiza statystyk oraz gra odpowiedzialnie i z umiarem.

U Twojego ulubionego bukmachera mhh pewno jest ona dostępna do obstawiania. Dzisiaj możemy zakładać się” “nawet um mecze mhh Wyspach Owczych, więc trudno wpaść na coś, czego keineswegs można obstawiać, lighting beer de uma się gdziekolwiek oglądać. Kupon AKO most of us SOLITARY, stawka, kurs bukmacherski, rynek bukmacherski, bonus powitalny albo podatek bukmacherski. Kursy bukmacherskie to tidak naprawdę odzwierciedlenie szans mhh wystąpienie danej opcji, np.

Pierwszy Zakład Bukmacherski – Rejestracja

Typowanie zakładów sportowych jest legalne, pod warunkiem, ” “że obstawiasz u bukmachera posiadającego licencję em obrót zakładami wzajemnymi. Ważne jest, aby unikać nielegalnych bukmacherów, którzy działają bez wymaganych zezwoleń, ponieważ korzystanie z ich usług może prowadzić perform poważnych konsekwencji prawnych. Korzystanie z nielegalnych bukmacherów wiąże się z poważnymi konsekwencjami i ryzykiem, które może zaszkodzić gracza. Biorstwa bukmacherskie omijają regulacje i nie und nimmer posiadają odpowiednich licencji, company oznacza, że działają poza prawem. O taktykach bukmacherskich na grę watts internecie można byłoby napisać osobny artykuł, ale postaramy się przedstawić najpopularniejsze all of us przekazać ich wady i zalety.

 • Niestety, ale polscy gracze nie znajdą tego buka mhh liście legalnych usług licencjonowanych przez MF RP.
 • Ofertę powitalną tego buka detalicznie zaś opisujemy w naszym artykule o zakładach i really promocjach.
 • Jednym z nich jest skorzystanie z” “stacjonarnego bukmachera, a drugim skorzystanie z internetowej witryny bukmacherskiej.
 • Wypełnij formularz rejestracyjny poprzez kliknięcie przycisku Rejestracja, który znajdziesz mhh samej górze.

Obstawianie circumstance nielegalnego bukmachera może prowadzić perform różnych nieprzyjemności, takich jak problemy unces urzędem skarbowym. Początkujący gracze często myślą, że obstawianie zakładów bukmacherskich przyniesie i feel szybki zysk. Często początkujący gracze wpaść w wir typowania, chcąc się zrehabilitować po nieudanych typach.

Jak Skutecznie Obstawiać Zakłady Sportowe?

W sytuacji zakładu Under możesz obstawić, że łącznie padnie 3 gole lub mniej. Warto także korzystać z . for bukmacherskich, gdzie można znaleźć cenne informacje i dyskutować z innymi typerami. Jednak należy być ostrożnym i umieć filtrować informacje, ponieważ nie wszystko mhh forach może być prawdziwe. Warto zapoznać się z popularnymi typami zakładów bukmacherskich, takimi jak 1-X-2 w piłce nożnej czy under/over, aby mieć pełen obraz możliwości. Bardzo istotne jest również trzymanie się opracowanego planu, nawet po nieudanych typach. To pozwala” “nam zachować racjonalność i podejmować analityczne decyzje.

Unikanie najczęstszych błędów początkujących typerów we korzystanie z regarding bukmacherskich to kolejny sposób na ulepszenie strategii obstawiania. Dyskusja z innymi graczami i zdobywanie inspiracji może przynieść dużo cennych informacji. Ważne jest jednak, aby filtrować te informacje i polegać em własnej analityce. Nielegalne firmy bukmacherskie omijają regulacje i keineswegs posiadają odpowiednich licencji, co oznacza, że działają poza prawem. Obstawianie u nielegalnego bukmachera może prowadzić do różnych nieprzyjemności, takich jak problemy z urzędem skarbowym. Możemy analizować mecze, śledzić statystyki drużyn i zawodników, the następnie dokonywać przemyślanych typów bukmacherskich.

Test Zakładów Na Remisy: Luka W Systemie Bukmacherów?

Wybrane saldo jest podświetlone, tak więc będziecie widzieć, yak em dłoni, unces jakiej części budżetu bukmacherskiego stawiacie zakłady sportowe. Jest to be able to zazwyczaj ciąg lt, za” “pomocą którego odblokujesz maksymalne profity na koncie mhh start przygody z .. Innymi słowy pisząc, decydując się simply no ano de wbicie t pełni bezpłatnego hasła promocyjnego, stajesz się posiadaczem ekskluzywnego konta VERY ESSENTIAL PERSONEL. Wówczas kurs ogólny zdecydowanie wystrzeli w górę we all tym samym zwiększy potencjalną wygraną. Cznie kilka procedur, którymi możecie “pokonać” bukmachera, ale oczywiście nie und nimmer są in buy in order to metody jedyne.

Warto również sprawdzić, bądź bukmacher oferuje bezpieczne metody płatności. Upewnij się, że Twoje dane finansowe będą chronione i że masz możliwość korzystania unces zaufanych we renomowanych systemów płatności. Średnia minimalna wypłata wynosi również UNITED STATES DOLLAR dla większości procedur, podczas gdy maksymalny control wypłaty różni się drastycznie t zależności od strony we metody.

Jakie Rodzaje Sportu Można Obstawiać?

Tak jak w przypadku wyboru ulubionego systemu bukmacherskiego, tak i tutaj wszystko zależy od indywidualnych odczuć gracza. O tej pierwszej mówimy t sytuacji, kiedy po trafionym kuponie stawka gry wzrasta, natomiast zmniejsza się wówczas, kiedy nie und nimmer trafiasz. W pewnym sensie jest ona metaforą euforii, która następuje po zwycięstwie, gdy chce się osiągnąć więcej. System bukmacherski oparty na progresji pozytywnej pozwala zmaksymalizować zyski, alcohol” “jednocześnie utrzymuje albo nawet i zwiększa straty po przegranym zakładzie. Poza tym systemy bukmacherskie modulowane so as to w gruncie rzeczy coś, co robi każdy typer codziennie, nawet nieświadomie, więc powinne być łatwe do opanowania.

 • Jedna różnica i stracisz swój zakład, więc po raz kolejny najlepiej jest całkowicie unikać ich, a także bukmacherów.
 • Bo jak inaczej nauczyć się skutecznego obstawiania zakładów bukmacherskich unces zyskiem, jeśli keineswegs metodą prób i actually błędów?
 • W tej strategii obstawiania będziesz obstawiał 15 razy z rzędu (dokładny przewodnik po 15 zakładach z rzędu znajduje się tutaj).
 • W tym dziale skupię się mhh testowaniu i omawianiu strategii zakładów bukmacherskich.
 • Oczywiście, każdy kto gra” “em zakładach musi po części lubić ryzyko, ale obstawianie grubej forsy na jedno zdarzenie może się zemścić.

Jest to przede wszystkim bardzo wygodny we intuicyjny bukmacher, gdzie znaleźć można komplet najważniejszych zakładów sportowych. Dostępność dyscyplin i wydarzeń sportowych powinna zaspokoić potrzeby każdego gracza. Warto wspomnieć także u atrakcyjnym pakiecie powitalnym, jaki czeka na nowych graczy, którzy założą konto z. Odebrać można cashback perform wysokiej kwoty” “1300 PLN, a także podwojenie pierwszego depozytu do” “wartości two hundred PLN. Dodatkowo, tylko z kodem promocyjnym, można odebrać darmowy zakład freebet na kwotę 35 PLN.

Obstawianie Zakładów – Jak To Działa?

Każdy typujący chciałby ograć bukmachera i za każdym razem wygrywać” “spore sumy. Niestety keineswegs ma na to jednej, prostej drogi ani systemu, który umożliwia nieustanne zwycięstwa. Można jednak?e skorzystać z porad bukmacherskich i stosować się do kilku zasad, które zwiększą szanse na osiągnięcie” “dużej wygranej. Podpowiadamy, jakie sporty najlepiej obstawiać i jak bezpiecznie grać. Ta dynamiczna opcja obstawiania umożliwia” “użytkownikom reagowanie mhh wydarzenia w czasie rzeczywistym i podejmowanie świadomych decyzji watts miarę rozwoju gry. Analitycy, którzy dla nas pracują posiadają wieloletnie doświadczenie w branży bukmacherskiej.

 • Dużo bezpieczniejsze są zakłady na koszykówkę i piłkę ręczną, co widać również po kursach, które są dużo niższe.
 • Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne typy zakładów, nigdy keineswegs zabraknie Ci opcji obstawiania.
 • Dobrze jest zapoznać się unces tymi zasadami, aby mieć pełną świadomość, jakie są limity i actually ograniczenia dotyczące obstawiania.
 • Będziesz musiał także zrozumieć, że czasami trafi się zły dzień, w którym nie będzie szło dobrze.
 • Są nawet profesjonaliści, którzy zarabiają em tym zajęciu przyzwoite pieniądze mostbet app.

W tym sytuacji zakład, że drużyna” “A brand new wygra, oznacza, że ​​wygrasz zakład, jeśli drużyna wygra mecz lub przegra 1 4 lub mniej punktów. Jeśli obstawiasz zwycięstwo Drużyny Yards, aby zakład był wygrany, musi ona zwyciężyć różnicą several lub więcej punktów. Są to jedne z najpopularniejszych zakładów w zakładach sportowych, przynajmniej jeśli chodzi o UNITED STATES OF AMERICA.